Ylang Ylang
OLEJKI ETERYCZNE 100%

Ylang Ylang naturalny olejek eteryczny

9 Opinii

12 ml / 0,40 fl.oz.

100% olejek eteryczny, czyli naturalny, roślinny wyciąg z jagodlinu wonnego (ylang ylang). Działa uspokajająco, łagodzi stres i napięcie, wspomaga walkę z przetłuszczaniem się skóry, wykazuje właściwości antybakteryjne i antyoksydacyjne, uznany za afrodyzjak.

Naturalne olejki eteryczne to stężone wyciągi z roślin, owoców, kwiatów, ziół, drzew, krzewów pozyskiwane na drodze destylacji i posiadające określone właściwości terapeutyczne, wywierające określony wpływ na człowieka.

9 Opinii
19,00 zł
Brutto

Produkt dostępny

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt lojalnościowy . Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,00 zł .


 

100% olejek eteryczny, czyli naturalny, roślinny wyciąg z jagodlinu wonnego (ylang ylang). Działa uspokajająco, łagodzi stres i napięcie, wspomaga walkę z przetłuszczaniem się skóry, wykazuje właściwości antybakteryjne i antyoksydacyjne, uznany za afrodyzjak.

Naturalne olejki eteryczne to stężone wyciągi z roślin, owoców, kwiatów, ziół, drzew, krzewów pozyskiwane na drodze destylacji i posiadające określone właściwości terapeutyczne, wywierające określony wpływ na człowieka.

Jest wiele sposobów umożliwiających efektywne stosowanie esencji aromatycznych, są to: kąpiele, inhalacje, masaże, kominki zapachowe. Esencje stosujemy zawsze w rozcieńczeniu, dobierając odpowiednie nośniki czyli np. wodę i oleje roślinne. Kąpiele z kilkoma kroplami olejku naturalnego będą działały relaksująco, uspokajająco lub pobudzająco w zależności od użytego olejku. Masaże z użyciem olejku dodanego do bazowego oleju roślinnego dają uczucie komfortu, odprężenia i relaksacji. Inhalacje w pomieszczeniach odświeżą powietrze, zdezynfekują, polepszą nastrój i ułatwią swobodne oddychanie, nawaniając przy tym przyjemnym zapachem.

Jest ok.
Anna
Zawiodłam się na zapachu. Pamiętałam cudny zapach a ten jest taki sobie
Jolanta
Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Niewygórowana cena w połączeniu z wysoką jakością towaru zasługuje na większą uwagę.
Irena
Zapach powala, bardzo wydajny.
Marta
Polecam
Beata
używamy do kominka zapachowego - piękny, relaksujący zapach
Agnieszka
Super polecam
Aleksandra
wszystko dobrze
Agnieszka
Najpiękniejszy olejek jaki miałam
Małgorzata
Rozwiń więcej opinii

POLECANE Z KATEGORII

Zapisz SIĘ DO
NEWSLETTERA

i odbierz 10% rabatu na zakupy!

Korzystając z formularza zapisu wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera, informacji o promocjach oraz informacji handlowych. Więcej na polityka prywatności.

Produkt dodany do ulubionych