Założycielka marki Stara Mydlarnia - Sylwia Brzuska

Ponad 20 lat temu spełniłam swoje marzenia. Założyłam firmę, która zrodziła się z pasji, inspiracji, jak również z miłości do piękna i natury. Firma Stara Mydlarnia do dziś pozwala mi się w pełni realizować, być niezależną i cieszyć się przede wszystkim jej nieustannym rozwojem.
Każdego dnia wiele satysfakcji daje mi bezpośredni kontakt z Klientami, którzy przekazują nam wiele ciepłych słów, zachwycając się tym, co robimy. Zawsze wiedziałam, że sukces biznesowy nie powinien być celem samym w sobie. Liczy się pomysł, pasja, determinacja, miłość do tego, co się robi, wtedy można liczyć na sukces – również ten osobisty.
Przez te wszystkie lata pojawiały się wątpliwości, rezygnacja czy złe emocje, ale w ogólnym rozrachunku mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że Stara Mydlarnia to mój powód do dumy. Jest dobrze rozwijającą się firmą kosmetyczną, jednym z liderów polskiego rynku ekokosmetyków. Zdobyte doświadczenie i wiedza stały się impulsem do wprowadzania kolejnych linii produkcyjnych w oparciu o coraz lepszą jakość.
Klientki świadome ekologicznie doceniły nasze produkty, są one także corocznie wyróżniane prestiżowymi nagrodami. To jest nasza siła, ona nas mocno napędza do dalszej jeszcze lepszej pracy.

Dziękuję, że jesteście z nami!

O nas

Stara Mydlarnia powstała w 2001 roku, otwierając swój pierwszy firmowy sklep na bydgoskiej starówce. Do dziś jej właścicielka, Sylwia Brzuska może poszczycić się uroczym sklepem z wiernymi Klientami, którzy kochają to miejsce i całą markę. Tak to się zaczęło…

Stara Mydlarnia to duża rodzinna firma produkująca naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Ważną częścią działalności firmy jest produkcja całkowicie ręcznie wyrabianych mydeł w blokach, muffinek, creamersów i kul do kąpieli - „hand made by Stara Mydlarnia”. Dzisiaj firmę, która łączy tradycje z nowoczesnymi rozwiązaniami, tworzą ludzie pełni pasji, zaangażowania, a przede wszystkim niespożytej energii i niekończącej się kreatywności. Przez te wszystkie lata marka miała okazję współpracować ze wspaniałymi osobami. Udało się zgromadzić bardzo duże grono wiernych i zakochanych w marce Klientów. To olbrzymi sukces firmy, co jest powodem do dumy. Stara Mydlarnia swój sukces opiera nie tylko na tworzeniu wysokiej jakości produktów. Jej wyjątkowość polega na stworzeniu konceptu, który pozwolił codzienną pielęgnację, od stóp do głów, zamienić w rytuał spa.

Dzisiaj to sieć kilkudziesięciu sklepów własnych i franczyzowych, sukcesy w eksporcie, duży udział sprzedaży w sieciach perfumeryjnych i drogeriach oraz niezliczona ilość fanek i miłośniczek tej wspaniałej marki. Nowoczesne hale produkcyjne, laboratorium, szereg prestiżowych nagród kosmetycznych i co najistotniejsze - uznanie klientów w kraju i za granicą.

W zgodzie z naturą

Łączymy tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami, tak by stworzyć zdrowe, naturalne produkty, dając 100% satysfakcji i zadowolenia. Nasze kosmetyki bogate są w surowce o działaniu antystarzeniowym - anti-age, chronią przed stresem oksydacyjnym, poprawiają mikrokrążenie i odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Bezpieczeństwo produkowanych przez nas kosmetyków sprawdza nowoczesne laboratorium badawcze, przeprowadzając badania mikrobiologiczne, fizykochemiczne, dermatologiczne oraz użytkowe.

Uznana marka

Stara Mydlarnia oferuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów oraz produkty do aromaterapii ze starannie dobranymi składnikami, w większości pochodzenia naturalnego. Dziś Stara Mydlarnia to uznana marka w kraju i za granicą, która prężnie się rozwija, dbając o swoich Klientów. Stara Mydlarnia to nie tylko kosmetyki, ale właśnie poczucie wyjątkowości, komfortu i chwile rozpieszczenia w zabieganej codzienności. Chcemy, by codzienna pielęgnacja stała się dla Ciebie rytuałem piękna. W trosce o zdrowie i piękne życie, nieustannie poszukujemy nowych, pomysłów na doskonalsze receptury kosmetyków.

Produkt dodany do ulubionych