ALEPPO

Aleppo
MYDŁA

mydło 40% oleju laurowego

017578
41,00 zł
190 g / 7,54 oz.
8 Opinii
Aleppo
MYDŁA

mydło 25% oleju laurowego

017131
33,00 zł
190 g / 7,54 oz.
5 Opinii
Aleppo
MYDŁA

mydło 5% oleju laurowego

017130
29,00 zł
200 g / 7,94 oz.
3 Opinii
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
ALEPPO

100% naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Mydła z Aleppo, Ałun, savon noir - czarne mydło wytwarzane tradycyjnymi metodami w Syrii, oryginalne receptury z dużą zawartością oleju laurowego.

Tradycyjna receptura z Aleppo

Mydła Aleppo to produkt powstały w oparciu o unikalną recepturę przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Ich bazą jest olej laurowy. Mydła naturalne Aleppo zostały stworzone z myślą o skórze szczególnie wymagającej, w tym trądzikowej, bardzo wrażliwej i alergicznej. Ich prosty skład oparty na oleju laurowym oraz innych dobroczynnych składnikach aktywnych skutecznie koi, nawilża i regeneruje nawet najbardziej wymagającą cerę, borykającą się z tak kłopotliwymi schorzeniami, jak łuszczyca, łojotok czy egzema. Mydła są doskonałe w pielęgnacji skóry, włosów, a także do golenia. Dzięki dużemu stężeniu oleju laurowego mydła dobrze nawilżają, wykazują właściwości lecznicze problemów skórnych oraz przyczyniają się do redukcji świądu.

Poznaj moc olejku laurowego

Szeroki wachlarz potrzeb cery trądzikowej, suchej, dojrzałej, niedotlenionej i wrażliwej spełnią mydła naturalne Aleppo – wykonane z niezwykłą starannością i cechujące się prostym, naturalnym składem. W mydłach Aleppo znajdują się przede wszystkim dobroczynne oleje, w tym nieoceniony w walce z niedoskonałościami olej laurowy. Mydła skutecznie leczą trądzik, podrażnienia i alergie, kompleksowo odżywiają i wzmacniają skórę. Można stosować je również jako element uzupełniający kuracji niwelującej schorzenia takie jak łuszczyca, egzema czy łojotok. Oferujemy klasyczne mydła bazujące na oliwie z oliwek oraz oleju laurowym, jak i te spełniające bardziej sprecyzowane wymagania – z dodatkami rozmaitych, cennych wyciągów roślinnych. W naszej ofercie znajduje się również mydło odplamiające oraz dedykowane mężczyznom - kojące podrażnienia powstałe po goleniu.

Produkt dodany do ulubionych