KOSTKI DO KĄPIELI STÓP

Lavender
KOSTKI DO KĄPIELI STÓP

kostka do kąpieli stóp

0000013165
9,00 zł
90 g / 3,57 oz.

10,00 zł / 100 g

3 Opinii
Bioaloes
KOSTKI DO KĄPIELI STÓP

Kostka do kąpieli stóp

0000003887
9,00 zł
100 g / 3,9 oz.

9,00 zł / 100g

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
KOSTKI DO KĄPIELI STÓP

Seria kostek do kąpieli stóp Stara Mydlarnia to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących zdrowie i piękno swoich stóp. Nasze kostki do kąpieli stóp zostały specjalnie stworzone, aby zapewnić Twoim stopom błogi relaks, odprężenie i kompleksową pielęgnację.

Każda kostka do kąpieli stóp jest starannie wykonana z naturalnych składników, które działają kojąco, łagodząco i regenerująco na skórę stóp. Olejki eteryczne, ekstrakty ziołowe i sole mineralne, które zawarte są w naszych kostkach, pomogą Ci pozbyć się uczucia zmęczonych i spuchniętych stóp oraz poprawią ogólny stan Twojej skóry stóp.

Pielęgnacja stóp jest równie ważna, jak pielęgnacja reszty ciała, dlatego nasze kostki do kąpieli stóp pomogą Ci zadbać o odpowiednią kondycję i zdrowy wygląd Twoich stóp. Dzięki naszym kostkom staną się one miękkie, gładkie i przyjemne w dotyku.

Kostki do kąpieli stóp są łatwe w użyciu - wystarczy wrzucić jedną kostkę do miski z ciepłą wodą i zanurzyć stopy na kilka minut. Możesz również wykorzystać kostki podczas kąpieli w wannie, aby całkowicie się zrelaksować i zregenerować.

Dodatkowo, aromatyczne zapachy naszych kostek sprawią, że pielęgnacja stóp stanie się prawdziwą przyjemnością, a Ty będziesz cieszyć się chwilami relaksu i odprężenia po ciężkim dniu.

Produkt dodany do ulubionych