BODYMANIA powstała z miłości do naturalnego stylu życia. Ogarnęła nas mania dbania o ciało i duszę w zgodzie z naturą. Stworzyliśmy naturalną linię kosmetyków zawierająca składniki, jakich najczęściej używa się do produkcji kosmetyków dla dzieci, dedykując serię BODYMANIA osobom ze skórą wrażliwą i delikatną. BODYMANIA to kosmetyki, w których się zakochasz.

BODYMANIA to kompleksowa seria kosmetyków naturalnych nie podrażniająca Twojej delikatnej skóry. Możesz wybrać terapię odpowiednią dla Ciebie.

MOISTURIZING THERAPY | terapia nawilżająca

NOURISHING THERAPY | terapia odżywcza

ANTI-AGE | terapia przeciwstarzeniowa

Ty wybierasz, Ty decydujesz. Wszystkie formuły wzbogacone zostały o wyselekcjonowane naturalne składniki aktywne, odpowiednio dobrane do rodzaju kosmetyku i jego funkcji.

BODYMANIA to kosmetyki nie zawierające peg-ów, parabenów, sls/sles-ów, parafiny, silikonów, formaldehydów, wazeliny. To całkowicie bezpieczne produkty o dużej skuteczności Eco Formuła.

BODYMANIA to linia kosmetyków oparta na bazie szlachetnych surowców, takich jak naturalne, egzotyczne oleje świata: babassu, moringa, avocado oraz opuncji figowej z dodatkiem roślinnych ekstraktów z owoców goji i moreli, a także alg morskich o działaniu przeciwstarzeniowym anti-age , antycellulitowym, odżywczym i nawilżającym.

W skład serii wchodzią zapachy:

Moringa Oil & Goji Fruit
Apricot Oil & Fig Opuntia
Babassu Oil & Seaweed

36377.jpg

36378.jpg

36376.jpg

36379.jpg