Inspiracją dla nas są dary, jakich dostarcza nam natura. Produkty Starej Mydlarni to kolekcja kosmetyków do pielęgnacji ciała, które przeniosą Cię do niezwykłego świata zapachów, kolorów i aromaterapii.

Filozofia

Stara Mydlarnia zrodziła się z marzeń, pasji oraz inspiracji naturą. Od kilkunastu lat tworzymy naturalne kosmetyki do kąpieli i pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, które są gwarancją dobrego samopoczucia, zadowolenia i stylu życia, który promujemy - w zgodzie z naturą.

Naturalna droga do piękna.

13666.jpg

Doświadczenie i pasja

Od kilkunastu lat z pełnym zaangażowaniem i pasją tworzymy naturalne produkty.

Naszą dumą są kule, muffinki do kąpieli, peelingi oraz mydła, które są prawdziwymi dziełami sztuki.

Misja i cele

Stara Mydlarnia to nie tylko wyjątkowe produkty, ale przede wszystkim poczucie piękna, komfort, trendy, chwile rozpieszczenia, które chcemy Ci ofiarować.

17941.jpg

Nasza wizja

Chcemy wspólnie z Tobą odkrywać piękno inspirowane naturą, wprowadzać je do kobiecego świata. Chcemy by myśli o naszych produktach towarzyszyła myśl o naturalnie pięknych chwilach w zabieganej codzienności, w zgiełku codziennych zadań i obowiązków. Chcemy by codzienna pielęgnacja stała się dla Ciebie rytuałem piękna, czasem w ciągu dnia, który poświęcisz tylko dla siebie.

17938.jpg

 

Chcemy się ciągle doskonalić i poszukiwać nowych źródeł piękna w świecie natury, które sprawią,
że poczujesz się jeszcze piękniej
- to nasz cel.

17940.jpg

Jak to osiągniemy

Odwaga w pokonywaniu naszych własnych barier i słabości, sięganiu wyżej i dalej, by spełniać oczekiwania współczesnych kobiet. Nieustannie, małymi krokami, będziemy dążyć do perfekcji w rozwijaniu naszej pasji i produktów, ZAWSZE mając w poszanowaniu dobro środowiska naturalnego oraz coś co jest dla nas bezcennym drogowskazem: opinie i potrzeby Twoje i kobiet z całego świata.

W zgodzie z naturą

Kochamy naturę i jesteśmy przekonani, że i ona kocha nas! Dlatego obdarowała nas składnikami, które mają cudowny wpływ na nasze ciało i samopoczucie. Mamy świadomość, że czerpiąc ze źródeł natury, musimy nieustanie rewanżować się za całe dobro, dbając i otaczając troską środowisko naturalne.

certyfikaty i nagrody

Codziennie staramy się o jak najbardziej wiarygodne i rzetelne oceny naszych produktów. Wierzymy, że dobry produkt broni się sam. Zdobywamy szereg nagród, które są dla nas cenne, bo to dowód, że nasza praca została doceniona i zauważona.
Jednak to nasi klienci są dla nas najlepszymi jurorami, przyznając własne oceny i nagrody.

Dziękujemy.

opakowania

Wierzymy, że działając świadomie i razem ochronimy środowisko przed nadmiarem odpadów konsumpcyjnych. Proponujemy zatem rozwiązania, dzięki którym możemy podarować opakowaniom drugie życie, zachęcamy do segregowania butelek plastikowych oraz szklanych. Wprowadzamy system zakupów na wagę, gdzie opakowania płatne są tylko raz i mogą być przy każdej kolejnej wizycie uzupełniane jedynie o wsad produktowy.

bezpieczeństwo

Zanim produkty Starej Mydlarni trafią na półkę są w pełni testowane i badane przez nasz zespół badawczy. Produkty przechodzą szereg testów wstępnych i bardziej zaawansowanych, tak by uzyskać testy dermatologoczne, aplikacyjne, obciążeniowe, ocenę bezpieczeństwa. Musimy mieć zawsze pewność, że delikatne środki konserwujące zapewnią naszym kosmetykom czystość mikrobiologiczną.