10 kwi 2017

26158.jpg

Stylowy Kosmetyk 2016 - Pielęgnacja ciała

OILS OF NATURE - Olej Tamanu 100%, zaliczany jest do tzn bio-olejów, czyli olejów o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych, które są niezbędne do utrzymania odpowiednio nawilżonej i zdrowej skóry, wygładzają ją, zmiękczają naskórek, a także przyspieszają regenerację i odbudowują płaszcz lipidowy. Olej ten ceniony jest ze względu na intensywne właściwości gojące, antyseptyczne i przeciwzapalne. 

Oddaj swój głos! Dziękujemy!

Stylowy Kosmetyk 2016 - Pielęgnacja twarzy

ECO FORMUŁA, Seria Retinol 40+ - seria kosmetyków Retinol 40+ dedykowana jest skórze dojrzałej. Dzięki ich stosowaniu skóra twarzy staje się bardziej jędrna i elastyczna. Głównym składnikiem aktywnym jest retinol (witamina A), który oddziałując na głębsze warstwy skóry, aktywuję procesy odnawiania się komórek jednocześnie stymuluje syntezę kolagenu, zapobiegając starzeniu się skóry. Wygładza ją i sprawia, że zmarszczki są mniej widoczne.

Oddaj swój głos! Dziękujemy!

26159.jpg

26160.jpg

Stylowy Kosmetyk 2016 - Pielęgnacja włosów

ORGANIC HAIR Peeling do skóry głowy– oczyszczający peeling przeznaczony jest szczególnie do włosów przetłuszczających się i łojotokowej skóry głowy. Dzięki specjalnej formule opartej na bazie naturalnych składników aktywnych likwiduje nadmiar sebum i martwy naskórek oraz pozostałości po środkach do stylizacji włosów. Doskonale oczyszcza skórę głowy, otwiera pory, co sprawia, że składniki odżywcze lepiej się wchłaniają. 

Oddaj swój głos! Dziękujemy!