W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowiska:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Białe Błota k. Bydgoszczy

Opis stanowiska:
- pozyskiwanie klientów krajowych i zagranicznych (sieci sklepów, franczyzobiorcy,
dystrybutorzy),
- późniejsza ich profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy,
- wsparcie nowych partnerów oraz koordynowanie procesu otwierania lokali,
- zarządzanie planami rozwoju sieci partnerskiej,
- organizacja i nadzór nad procesem dostaw w eksporcie,
- dbanie o ekspozycję towarów w sklepie zgodnie ze standardami,
- współpraca z Visual Merchandiserem.

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży i pracy z klientem krajowym i zagranicznym min. 5 lat,
- wykształcenie wyższe,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- zdolności manualne, prezentacji towaru w sklepie oraz w oknach wystawowych,
- zainteresowanie kosmetykami oraz znajomość trendów,
- doświadczenie w sprzedaży produktów kosmetycznych będzie dodatkowym atutem.

Księgowa - Pracownik Działu Finansowego

- współpraca i przygotowanie dokumentów na potrzeby zewnętrznego biura
księgowego i kadrowego
- zarządzanie wynikiem podmiotów w grupie
- weryfikacja dokumentów źródłowych
- dbanie o właściwy obieg dokumentów finansowych i magazynowych
- przygotowanie raportów i analiza sprawozdań

Wymagania:
- doświadczenie w pracy w księgowości w przedsiębiorstwach produkcyjnych – min. 2 lata
(praca na stanowisku samodzielnym, znajomość eksportu będzie dodatkowym atutem)
- znajomość zasad prowadzenia pełnej księgowości, a także księgi przychodów i rozchodów
- umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole
- pozytywne nastawienie do realizowanych zadań
- mile widziana znajomość programu SUBIEKT

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na e-mail: praca@staramydlarnia.pl

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."